Royal-sims
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
SitesPříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 SK & CZ chat

Goto down 
+6
Shtinky
Mitkey
Majkyn
Kulík:)
fog
Samuel
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
fog
Aktivista
fog


Poeet p?íspivku : 135
Age : 33
Registration date : 28. 01. 07

SK & CZ chat - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SK & CZ chat   SK & CZ chat - Stránka 2 Icon_minitimeSun Feb 18, 2007 4:53 pm

samozrejme to suhlasim, narazol som na shtinkyho post, haloween v amerike asi nemyslel niekde v tej malebnej prirode ktoru este nestihli znicit doh
Návrat nahoru Goto down
http://www.sims2fog.own.cz
Mitkey
Admin
Admin
Mitkey


Poeet p?íspivku : 92
Registration date : 27. 01. 07

SK & CZ chat - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SK & CZ chat   SK & CZ chat - Stránka 2 Icon_minitimeSun Feb 18, 2007 4:58 pm

To asi ano Velký úsmev
Když jsme u Halloweenu, tak další co nemusím jsou Santové. jazyk Je fakt, že tam mají všechno takový nazdobený, veselý a zábavný - hlavně když se na to člověk dívá v televizi Velký úsmev Nicméně já jsem taková páprdka, celkem se bez toho obejdu. Řekla bych, že české tradice jdou více do hloubky, podle mě, jde o to, uvědomit si význam toho svátku jako takového - nebo se prostě jen stalo - což je docela možné chichňanie , že naše svátky lépe vyhovují mojí mentalitě doh
Návrat nahoru Goto down
http://www.royal-sims.com/
Shtinky
Aktivista
Shtinky


Poeet p?íspivku : 214
Age : 39
Localisation : Slovakia
Registration date : 28. 01. 07

SK & CZ chat - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SK & CZ chat   SK & CZ chat - Stránka 2 Icon_minitimeSun Feb 18, 2007 5:16 pm

No, ja mám na tých Santov averziu ! Mne to príde moc komerčné. Tam kde darčeky nosí Santa nieje nič zasvetené. Všetko sa to už točí iba o tých darčekoch. Preto mám radšej starého dobrého ježiška ! úsmev
Návrat nahoru Goto down
Peťka
Známa tvár
Peťka


Poeet p?íspivku : 75
Age : 30
Registration date : 17. 02. 07

SK & CZ chat - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SK & CZ chat   SK & CZ chat - Stránka 2 Icon_minitimeSun Feb 18, 2007 6:05 pm

Bohužel jarňáky mi skončily v pátek... pondělí se už jde rozhnevaný rozhnevaný rozhnevaný
Návrat nahoru Goto down
Shtinky
Aktivista
Shtinky


Poeet p?íspivku : 214
Age : 39
Localisation : Slovakia
Registration date : 28. 01. 07

SK & CZ chat - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SK & CZ chat   SK & CZ chat - Stránka 2 Icon_minitimeSun Feb 18, 2007 7:24 pm

Peťka napsal:
Bohužel jarňáky mi skončily v pátek... pondělí se už jde rozhnevaný rozhnevaný rozhnevaný
Jój tak to nezávidím. K tomu som ešte zabudol povedať. Pretože som chorý, budem teraz týžden doma, a Žilinskému kraju začínajú prázdniny od 26.02 do 05.03. Takže prakticky idem naspäť do školy až o dva týždne. úsmev
Návrat nahoru Goto down
Lizzie:)
Známa tvár
Lizzie:)


Poeet p?íspivku : 22
Registration date : 28. 01. 07

SK & CZ chat - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SK & CZ chat   SK & CZ chat - Stránka 2 Icon_minitimeSun Feb 18, 2007 7:46 pm

K tomu halloweenu-my s kamosema slavime kazdy rok, letos jsme meli party ve skole. A nekolikrat jsme jeste v cesku chodily po barakach a lidi si nas fotily a davali nam sladkosti a penize, mlask! Velký úsmev
Návrat nahoru Goto down
Peťka
Známa tvár
Peťka


Poeet p?íspivku : 75
Age : 30
Registration date : 17. 02. 07

SK & CZ chat - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SK & CZ chat   SK & CZ chat - Stránka 2 Icon_minitimeSun Feb 18, 2007 7:46 pm

Vrr si budeš v klidu hrát Seasons Velký úsmev
Návrat nahoru Goto down
Shtinky
Aktivista
Shtinky


Poeet p?íspivku : 214
Age : 39
Localisation : Slovakia
Registration date : 28. 01. 07

SK & CZ chat - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SK & CZ chat   SK & CZ chat - Stránka 2 Icon_minitimeSun Feb 18, 2007 8:02 pm

Ale práve halloween nemajú Americkí policajti moc radi. Velký úsmev Čítal som to ešte dávno v anglickom časáku. Vraj sa vtedy udeje aj najviac zločinov.
Návrat nahoru Goto down
Peťka
Známa tvár
Peťka


Poeet p?íspivku : 75
Age : 30
Registration date : 17. 02. 07

SK & CZ chat - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SK & CZ chat   SK & CZ chat - Stránka 2 Icon_minitimeSun Feb 18, 2007 9:10 pm

JJ při svátku házej vejce na dvěře chichňanie diablov úsmev
Návrat nahoru Goto down
Samuel
Admin
Admin
Samuel


Poeet p?íspivku : 186
Age : 33
Localisation : Malacky
Registration date : 27. 01. 07

SK & CZ chat - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SK & CZ chat   SK & CZ chat - Stránka 2 Icon_minitimeSun Feb 18, 2007 9:33 pm

Na Halloweene by sa mi páčili asi len tie párty párty
Ale len ak by som žil v Amerike...Sem do Eu sa to nehodí sme už starý kontinent Velký úsmev na takéto nové svietky...A podľa môjho názoru všetky sviatky ktoré "vznikli" po objavení Ameriky sú Americké, aj keď to nieje pravda!

Čo sa týka jarných prázdnin tak tie máme ru v Blave tuším že od začiatku marca...čiže si ešte počkáme :(
Návrat nahoru Goto down
http://www.royal-sims.com/
Shtinky
Aktivista
Shtinky


Poeet p?íspivku : 214
Age : 39
Localisation : Slovakia
Registration date : 28. 01. 07

SK & CZ chat - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SK & CZ chat   SK & CZ chat - Stránka 2 Icon_minitimeSun Feb 18, 2007 9:36 pm

Blava má asi až od 05.03 teda týždeň po nás.
Návrat nahoru Goto down
Samuel
Admin
Admin
Samuel


Poeet p?íspivku : 186
Age : 33
Localisation : Malacky
Registration date : 27. 01. 07

SK & CZ chat - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SK & CZ chat   SK & CZ chat - Stránka 2 Icon_minitimeSun Feb 18, 2007 9:44 pm

Tak dokonca až od piateho :( Tiež som si mohol vybrať školu niekde inde diablov úsmev
Návrat nahoru Goto down
http://www.royal-sims.com/
Peťka
Známa tvár
Peťka


Poeet p?íspivku : 75
Age : 30
Registration date : 17. 02. 07

SK & CZ chat - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SK & CZ chat   SK & CZ chat - Stránka 2 Icon_minitimeSun Feb 18, 2007 9:45 pm

STejně je to nespravedlivý... My jako Evropa s takovou historií a Amerika objevil Kryštof Columbus a nic no jen tam uzemnili Indiány a je to to je všechno a stejně je to takové veliká země...
Nejlepší je když se zeptáte někoho hlavní město USA? Tak věčina odpoví New York ...nenene Washigton..taky mi přijde nespravedlivý aby jsme se učili Aj proč to nemůže být ty Slovanský jazyky??
Návrat nahoru Goto down
Shtinky
Aktivista
Shtinky


Poeet p?íspivku : 214
Age : 39
Localisation : Slovakia
Registration date : 28. 01. 07

SK & CZ chat - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SK & CZ chat   SK & CZ chat - Stránka 2 Icon_minitimeSun Feb 18, 2007 9:46 pm

Samuel napsal:
Tak dokonca až od piateho :( Tiež som si mohol vybrať školu niekde inde diablov úsmev
To je v pohode, ak by si chcel sneh, tak myslím že ten určite bude. Pretože od štvrtku hlásia zase sneženie a -6C teploty ! Moc sa teším. Ak budem vôbec môcť ísť lyžovať. Velký úsmev

Edit: New York je štát. No, máš pravdu Peti. úsmev
Návrat nahoru Goto down
Samuel
Admin
Admin
Samuel


Poeet p?íspivku : 186
Age : 33
Localisation : Malacky
Registration date : 27. 01. 07

SK & CZ chat - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SK & CZ chat   SK & CZ chat - Stránka 2 Icon_minitimeSun Feb 18, 2007 9:53 pm

No tak to nehovor ani zo srandy že bude snežit zvedavý to to nééé :( Ja som sa tešil že sa konečne oteplí :(dohe): vieš čo to je ísť o piatej ráno z domu v snehovej fujavici???? mlčím

To s tym New York City nechápem prečo si všetci myslia že to je hlavné mesto?Ja som od jak živa vedel že to je Washigton! Mmmmm
Návrat nahoru Goto down
http://www.royal-sims.com/
Shtinky
Aktivista
Shtinky


Poeet p?íspivku : 214
Age : 39
Localisation : Slovakia
Registration date : 28. 01. 07

SK & CZ chat - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SK & CZ chat   SK & CZ chat - Stránka 2 Icon_minitimeSun Feb 18, 2007 9:56 pm

No pre mne to je super. Myslel som si že lyžuješ. Ja hej. Cez jarné prázdniny som stále na lyžiach. úsmev
Návrat nahoru Goto down
Peťka
Známa tvár
Peťka


Poeet p?íspivku : 75
Age : 30
Registration date : 17. 02. 07

SK & CZ chat - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SK & CZ chat   SK & CZ chat - Stránka 2 Icon_minitimeSun Feb 18, 2007 9:59 pm

No to víš New York je mnohem známější i větší, a lidi si to asi spojujou že tam je Socha Svobody(vyrobili jako dárek Francouzi)
Ale štve mě to s tima jazykama proč musí být Aj největší jazyk ... že se ho všichni učej ospalý
Návrat nahoru Goto down
Samuel
Admin
Admin
Samuel


Poeet p?íspivku : 186
Age : 33
Localisation : Malacky
Registration date : 27. 01. 07

SK & CZ chat - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SK & CZ chat   SK & CZ chat - Stránka 2 Icon_minitimeSun Feb 18, 2007 10:54 pm

No tak veľa prĺežitostí tu na lyžovanie nemáme diablov úsmev ale lyžovat viem Velký úsmev

No mne sa náhodou angličtina páči ako jazyk...len sa ju neviem naučit Velký úsmev hlavne slovíčka mlčím
Návrat nahoru Goto down
http://www.royal-sims.com/
Peťka
Známa tvár
Peťka


Poeet p?íspivku : 75
Age : 30
Registration date : 17. 02. 07

SK & CZ chat - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SK & CZ chat   SK & CZ chat - Stránka 2 Icon_minitimeSun Feb 18, 2007 11:00 pm

JJ AJ dobrý,ale proč to není Slovácký jazyk , vždyť my jsme tu byli dřív než Amíci rozhnevaný
Návrat nahoru Goto down
Shtinky
Aktivista
Shtinky


Poeet p?íspivku : 214
Age : 39
Localisation : Slovakia
Registration date : 28. 01. 07

SK & CZ chat - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SK & CZ chat   SK & CZ chat - Stránka 2 Icon_minitimeMon Feb 19, 2007 9:42 am

To je pravda. Ale chápeš. Na svete je tolko nespravodlivosti. Velký úsmev Velký úsmev Mne sa angličtina páči. A slovíčka mi naskákajú do hlavy samy keď ich používam. A uvažujem ešte nad revolučnou angličtinou na CD ktorú teraz všade ponúkajú. Vraj je to skvelé. A potom rozumiete angličanom lepšie keď sa učíte tak ako hovoria, nie tak ako hovorí učitelka. úsmev
Návrat nahoru Goto down
fog
Aktivista
fog


Poeet p?íspivku : 135
Age : 33
Registration date : 28. 01. 07

SK & CZ chat - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SK & CZ chat   SK & CZ chat - Stránka 2 Icon_minitimeMon Feb 19, 2007 2:59 pm

Peťka napsal:
JJ AJ dobrý,ale proč to není Slovácký jazyk , vždyť my jsme tu byli dřív než Amíci rozhnevaný

pretoze anglictina tu bola ovela skor mrkám a je rozdiel aj medzi anglictinou a americkou anglictinou mrkám ta americka je mladsia úsmev ta svetova ale nieje, na svete sa uci anglictina klasicka úsmev
Návrat nahoru Goto down
http://www.sims2fog.own.cz
Shtinky
Aktivista
Shtinky


Poeet p?íspivku : 214
Age : 39
Localisation : Slovakia
Registration date : 28. 01. 07

SK & CZ chat - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SK & CZ chat   SK & CZ chat - Stránka 2 Icon_minitimeMon Feb 19, 2007 3:43 pm

Ja moc velký rozdiel nevidím. To že majú Wanna, gotta, gonna a pár drobností neznamená že im nieje rozumieť. Pozerávam americké filmy a úplne v pohode.
Návrat nahoru Goto down
Samuel
Admin
Admin
Samuel


Poeet p?íspivku : 186
Age : 33
Localisation : Malacky
Registration date : 27. 01. 07

SK & CZ chat - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SK & CZ chat   SK & CZ chat - Stránka 2 Icon_minitimeMon Feb 19, 2007 6:55 pm

Ja pozerám po anglicky najmä rozprávky tam rozprávajú pomaly a zrozumitelne tupý
Návrat nahoru Goto down
http://www.royal-sims.com/
Peťka
Známa tvár
Peťka


Poeet p?íspivku : 75
Age : 30
Registration date : 17. 02. 07

SK & CZ chat - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SK & CZ chat   SK & CZ chat - Stránka 2 Icon_minitimeMon Feb 19, 2007 7:36 pm

Jo ale co kdyby se Amíci učili jinou věc chtěla bych vidět jak se učel SLovensky atd.. mno povinej je u nich Francouzsky mluvit .. mně Aj nevadí jen říkám co by se mi líbilo Velký úsmev
V aj jsem četla Hrnečku vař Velký úsmev
Návrat nahoru Goto down
Shtinky
Aktivista
Shtinky


Poeet p?íspivku : 214
Age : 39
Localisation : Slovakia
Registration date : 28. 01. 07

SK & CZ chat - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SK & CZ chat   SK & CZ chat - Stránka 2 Icon_minitimeMon Feb 19, 2007 7:49 pm

Ale napríklad keď som sa "snažil" pozerať SAW II v angličtine nerozumel som ani gulové. Velký úsmev Som si iba hovoril Čo si jej to urobil ty parchant ... bla bla bla podme... bla bla bla.... No proste.
A inak je tu niekto kto pozeral SAW II pretože ja som ho pozeral, a dneska som akurát narazil na UTUBE takéto video. Boli tam ukážky ktoré rozhodne v dvojke neboli. Amanda zavrela policajta v kúpelni z prvého dielu a tým to skončilo. V tom videu ju ale mastí v akejsi chodbe. Znamená to že utiekol ? Je možné že to bude až v trojke ? A ešte je tam ako v jednotke chytila Adama. To ona ich tam dovliekla ? Tá prasačkia maska je jej ?
https://www.youtube.com/watch?v=2v06MKlTwAg
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





SK & CZ chat - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SK & CZ chat   SK & CZ chat - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
SK & CZ chat
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» English chat

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Royal-sims :: Ostatné :: Offtopic diskusia-
Přejdi na: