Royal-sims
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
SitesPříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 The Sims 2 Seasons

Goto down 
+2
fog
Shtinky
6 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Shtinky
Aktivista
Shtinky


Poeet p?íspivku : 214
Age : 39
Localisation : Slovakia
Registration date : 28. 01. 07

The Sims 2 Seasons Empty
PříspěvekPředmět: The Sims 2 Seasons   The Sims 2 Seasons Icon_minitimeThu Feb 01, 2007 6:34 pm

Píšte vaše názory a diskutujte o pripravovanom datadisku Ročné obdobia.
-Na edenstyle sú už štyri videá z datadisku season z toho dva sú z prezentácie. Jedno nové. Určite si pozrite.
http://www.edenstyle.it/espansioni_season_speciale.htm
The Sims 2 Seasons Imgpres2
Návrat nahoru Goto down
fog
Aktivista
fog


Poeet p?íspivku : 135
Age : 33
Registration date : 28. 01. 07

The Sims 2 Seasons Empty
PříspěvekPředmět: Re: The Sims 2 Seasons   The Sims 2 Seasons Icon_minitimeThu Feb 01, 2007 8:18 pm

uz aj stvrte prekvapený , len prednedavnom bolo tretie, idem hned pozriet, kazdopadne dakujem za odkaz mrkám
Návrat nahoru Goto down
http://www.sims2fog.own.cz
Mitkey
Admin
Admin
Mitkey


Poeet p?íspivku : 92
Registration date : 27. 01. 07

The Sims 2 Seasons Empty
PříspěvekPředmět: Re: The Sims 2 Seasons   The Sims 2 Seasons Icon_minitimeThu Feb 01, 2007 9:35 pm

Dík Shtinky za odkaz na video!

Pro mě je Seasons dalším vnesením přirozenosti do života simíků, což vítám. Za prvek, podstatně zlepšující hru považuji nejen převlékání dle počasí, které bude mít na sima vliv, ale také zvolený účes spojený s konkrétním typem oblečení /společenské, každodenní/....

Budu se těšit na stromy, měnící barvičky s opadávajícím listím, na sníh a koulování i na klouzačku do vody, nebo zahradničení... Aspoň budou mít moji staroušci vyžití, když budou v důchodu a vnoučci trochu povyrostou. Ráda hraji, realisticky a tento datadisk je pro mě z tohoto hlediska velmi zdařilý.

Co se mi nelíbí vůbec je nová nehratelná postavička - tučňák jazyk
Návrat nahoru Goto down
http://www.royal-sims.com/
Shtinky
Aktivista
Shtinky


Poeet p?íspivku : 214
Age : 39
Localisation : Slovakia
Registration date : 28. 01. 07

The Sims 2 Seasons Empty
PříspěvekPředmět: Re: The Sims 2 Seasons   The Sims 2 Seasons Icon_minitimeThu Feb 01, 2007 10:04 pm

Ja sa náhodou na tučniačika moc teším. chichňanie Dúfam že ma navštívi. Velký úsmev Ja zase myslím že datadisk vnáša do hry velmi vela nových prvkov. A hlavne pestovanie v záhrade. No a interakcie s opadajúcimi listami, so snehom s daždom atd. Proste sa na to už strášne teším. diablov úsmev srdce
Návrat nahoru Goto down
Samuel
Admin
Admin
Samuel


Poeet p?íspivku : 186
Age : 33
Localisation : Malacky
Registration date : 27. 01. 07

The Sims 2 Seasons Empty
PříspěvekPředmět: Re: The Sims 2 Seasons   The Sims 2 Seasons Icon_minitimeThu Feb 01, 2007 10:48 pm

No ja sa na Seasons nesmierne teším budú sa robiť prekrásne fotečky zamilovaný romantické zamilovaný a určite to pomôže v tvorbe príbehov....Bude to určite veľké spestrenie hrania úsmev
Návrat nahoru Goto down
http://www.royal-sims.com/
fog
Aktivista
fog


Poeet p?íspivku : 135
Age : 33
Registration date : 28. 01. 07

The Sims 2 Seasons Empty
PříspěvekPředmět: Re: The Sims 2 Seasons   The Sims 2 Seasons Icon_minitimeThu Feb 01, 2007 11:29 pm

ja sa na tento datadisk velmi tesim, po podnikani to bude asi moj najoblubenejsi, a tucniakov zboznujem, pridu mi strasne roztomili, i ked dufam ze nebude v tom simse velmi otravny, tiez sa strasne tesim na prichod okruhlych bazenov a rozne moznosti nastavenia grafiky ako napr odraz okolia na vode...
Návrat nahoru Goto down
http://www.sims2fog.own.cz
Shtinky
Aktivista
Shtinky


Poeet p?íspivku : 214
Age : 39
Localisation : Slovakia
Registration date : 28. 01. 07

The Sims 2 Seasons Empty
PříspěvekPředmět: Re: The Sims 2 Seasons   The Sims 2 Seasons Icon_minitimeThu Feb 01, 2007 11:36 pm

To čo slubujú maxisáci s tým bazénom je úžas už sa na to strašne teším. viz. mail:
"Jedna vec, na ktorú sme skutočne pyšní, je obnova bazénu. Vaši plávajúci Simovia budú vrhať tiene reálneho času popod vodnú hladinu naraz na podlahu i stenu. Takisto sme pridali aj odrazy objektov a Simov vo vode a nastaviteľný dizajn stien a podláh v bazéne."
The Sims 2 Seasons P1
Návrat nahoru Goto down
fog
Aktivista
fog


Poeet p?íspivku : 135
Age : 33
Registration date : 28. 01. 07

The Sims 2 Seasons Empty
PříspěvekPředmět: Re: The Sims 2 Seasons   The Sims 2 Seasons Icon_minitimeThu Feb 01, 2007 11:37 pm

hej a na tom videu tak pekne ukazali ako deti skacu do bazena len z podlahy, pride mi to viac realnejsie, jedine sa mi nepaci ze tam budu bugy a graficke preklepy aj v bazene na gulatych rohoch ked budu skakat deti a bude to hlavne vidno v jazierku ked budu plavat ryby ze sem tam zajdu aj na sus...
Návrat nahoru Goto down
http://www.sims2fog.own.cz
Shtinky
Aktivista
Shtinky


Poeet p?íspivku : 214
Age : 39
Localisation : Slovakia
Registration date : 28. 01. 07

The Sims 2 Seasons Empty
PříspěvekPředmět: Re: The Sims 2 Seasons   The Sims 2 Seasons Icon_minitimeThu Feb 01, 2007 11:43 pm

Maxisáci si takéto velké bugy dovoliť nemôžu. Myslím to čo hovoríš o týk hruhových "rohoch" bazéna. A v podstate na všetky bugy sa robia dodatočne patche. úsmev
Návrat nahoru Goto down
Samuel
Admin
Admin
Samuel


Poeet p?íspivku : 186
Age : 33
Localisation : Malacky
Registration date : 27. 01. 07

The Sims 2 Seasons Empty
PříspěvekPředmět: Re: The Sims 2 Seasons   The Sims 2 Seasons Icon_minitimeFri Feb 02, 2007 2:41 am

S tým bazénom to fakt vychytali zamilovaný srdce a súhlasim s Fogom v názore že toto bude určite po podnikani to bude asi moj najoblubenejsi mrkám úsmev
Návrat nahoru Goto down
http://www.royal-sims.com/
fog
Aktivista
fog


Poeet p?íspivku : 135
Age : 33
Registration date : 28. 01. 07

The Sims 2 Seasons Empty
PříspěvekPředmět: Re: The Sims 2 Seasons   The Sims 2 Seasons Icon_minitimeFri Feb 02, 2007 1:18 pm

Shtinky napsal:
Maxisáci si takéto velké bugy dovoliť nemôžu. Myslím to čo hovoríš o týk hruhových "rohoch" bazéna. A v podstate na všetky bugy sa robia dodatočne patche. úsmev

hej nemali by ale bohuzial dovoluju, no mozno to este vychytaju, predsa to este nevyslo ale na tych videach to vsetko dost vidno úsmev
Návrat nahoru Goto down
http://www.sims2fog.own.cz
Shtinky
Aktivista
Shtinky


Poeet p?íspivku : 214
Age : 39
Localisation : Slovakia
Registration date : 28. 01. 07

The Sims 2 Seasons Empty
PříspěvekPředmět: Re: The Sims 2 Seasons   The Sims 2 Seasons Icon_minitimeSat Feb 17, 2007 6:52 pm

Ja som si len tak preložil nejaké pre mňa zaujímavé veci z chatu. Možno vás niektoré zaujmú.

    *Vela nových druhov rôznych džúsov, a kopu jedál ktoré môžete pripraviť z rybí ktoré ste chytili.
    *Svatojánske mušky budete taktiež ako motýle môcť chytať a potom ich použit ako svetlo v dome.
    *V CAS bude nová kategória oblečenia na von [pre všetky obdobia]. Oblečenie sa bude dať zakúpiť osobitne aj v obchodoch.
    *Keď bude jedlo pestované na vašom pozemku pripravené na zber, tak sa ozve ak by ste na to pozabudli. Velký úsmev Velký úsmev Velký úsmev
    *Budú nové druhy vlasov, ako napríklad zimné čiapky, alebo staré účesy obdarené tvarmi pre každé obdobie.
    *Pribudnú nejaké nové druhy smrtí. Najdôležitejšou je snáď to že sim môže zamrznúť [až zfialovie] alebo môže riadne obhorieť, z čoho zrejme iba ochorie.
    *Čím viac budete mať na pozemku stromov, tým viac to bude pritahovať búrku.
    *Simovia budú robiť všeliake nové pohyby keď budú chodiť po snehu a budú po nich ostávať otlačky, ktoré potom zmiznú.
    *V Ročných obdobiach bude rásť vela nových plodov ako paradajky, fazule, jahody, papriky, uhorky, baklažány a na stromoch pomaranče, jablká a citróny.
    *Nové hlavné susedstvo Riverblossom Hills bude mať vlastných obyvatelov ktorí budú mať vlastné životné príbehy a nejakú tú históriu.
    *Rybáriť môžu všetky vekové kategórie až na batolatá.
    *Guľovať sa môže naraz 8 simíkov, všetkých vekových kategórii okrem batoliat.
    *Maznáčikovia budú mať tiež nejaké nové interakcie. Psi sa budú hrať v snehu a dokonca ho aj jesť, nahánať motýlikov... Mačky zase radi hlcú ryby čo ste chytili ale nespracovali a nechali pohodené. Velký úsmev Velký úsmev Velký úsmev
    *Simíkovia môžu byť zabití aj silným krupobitím
    *Pribudnú aj nejaké nové cheaty. MAXIS asi miluje svetojánske mušky pretože na ne je špeciálny cheat ktorý ich udrží pri živote 4EVER! Velký úsmev
    *Tučniaci sa zjavujú iba v jeseni a cez zimu a radi papajú ryby.
    *Batolatá sa budú hrávať v snehu a tiež ako mazlíčkovia ho papať, a chytať svetojánske muchy a motýlikov. chichňanie [pozn. od MAXISu >>>Fun] Velký úsmev
    *Dalšie čo ma pobavilo: Keďže simíkovia budú mocť skákať do bazéna bez toho prkna, nebudú mocť vyliez bez skodíkov. Pretože by sme ich vraj nemali ako zabíjať. A najlepšie je že táto poznámka je od maxisu. Velký úsmev Velký úsmev Velký úsmev Velký úsmev Velký úsmev
    *Toto neviem či mysleli vážne: Simíkovia sa budú môcť romanticky bozkávať v daždi, pri snežení, ale aj pri krúpoch. Velký úsmev
    *Keďže skleník sa bude stavať zo skiel zakúpených v katalógu bude sa z nich dať postaviť aj celý sklenený dom v ktorom dobre rastú citróny takže simíkovia budú mocť v skleníkoch spať.
    *Bude nová stanica o počasí v ktorej sa nikdy nepomýlia, takže budete hneď vedieť počasie na zajtra.
    *Taktiež nová stanica v rádiu.


Naposledy upravil dne Sun Feb 18, 2007 11:21 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Samuel
Admin
Admin
Samuel


Poeet p?íspivku : 186
Age : 33
Localisation : Malacky
Registration date : 27. 01. 07

The Sims 2 Seasons Empty
PříspěvekPředmět: Re: The Sims 2 Seasons   The Sims 2 Seasons Icon_minitimeSat Feb 17, 2007 8:10 pm

jeeej super párty ja sa už strááášne mooooc teším asi ani nezaspím ospalý
Návrat nahoru Goto down
http://www.royal-sims.com/
Peťka
Známa tvár
Peťka


Poeet p?íspivku : 75
Age : 30
Registration date : 17. 02. 07

The Sims 2 Seasons Empty
PříspěvekPředmět: Re: The Sims 2 Seasons   The Sims 2 Seasons Icon_minitimeSat Feb 17, 2007 10:35 pm

Se těším na ty nový interakce a ty druhy smrtí hmm diabol
Návrat nahoru Goto down
Shtinky
Aktivista
Shtinky


Poeet p?íspivku : 214
Age : 39
Localisation : Slovakia
Registration date : 28. 01. 07

The Sims 2 Seasons Empty
PříspěvekPředmět: Re: The Sims 2 Seasons   The Sims 2 Seasons Icon_minitimeSun Feb 18, 2007 12:11 am

A ja sa zase teším na tie všetky obdobia. V chate sa to riešilo: Viem že ked si nainštalujete seasons a zapnete ho, tak vás to popýta aby ste si zvolili obdobia ktoré za sebou pôjdu. Musíte zaplniť štyri prázdne políčka. Takže si môžete dať 4 zimy a budete mať iba zimné susedstvo. A ešte som zahliadol, že premena obdobia bude trvať 5 dní, čo je na mňa dosť málo. Myslím, a som si takmer istý že to bude nadstavitené na viac dní. Ikeď je to zase nerealistické čo sa týka batoliať. Keďže ich vývoj na dieta trvá iba štyri dni, tak prežijú iba jedno ročné obdobie, ak nebude práve na prelome s dalším. Čo sa mna týka určite chcem mať všetky štyri ročné obdobia a pre jedno susedstvo si vytvorím iba leto. Teda, no neriešim to, ale už teraz sa teším. Keď si ale uvedomím že do školy sa vrátim kôli svojej chorobe už 5.marca tak budem zase musieť zarezávať akurát keď Ročné Obdobia vyjdu. Chjaj. tupý tupý
Návrat nahoru Goto down
Peťka
Známa tvár
Peťka


Poeet p?íspivku : 75
Age : 30
Registration date : 17. 02. 07

The Sims 2 Seasons Empty
PříspěvekPředmět: Re: The Sims 2 Seasons   The Sims 2 Seasons Icon_minitimeSun Feb 18, 2007 2:22 am

Já se těším na to nový sousedství jazyk
Návrat nahoru Goto down
Shtinky
Aktivista
Shtinky


Poeet p?íspivku : 214
Age : 39
Localisation : Slovakia
Registration date : 28. 01. 07

The Sims 2 Seasons Empty
PříspěvekPředmět: Re: The Sims 2 Seasons   The Sims 2 Seasons Icon_minitimeSun Feb 18, 2007 11:18 am

No a sem máme zase super video zo seasons, kde už konečne vidno aj nejaké prejavy počasia ako blesky a hromy. Oplatí sa vidieť !
http://www.cynamite.de/pc/downloads/videos/die_sims_2_4_jahreszeiten_video_vom_herbst/62890/die_sims_2_4_jahreszeiten_video_vom_herbst.html
Ešte dačo z chatu

    *Striedanie období bude naozaj trvať iba 5 simských dní ako som hovoril. Ale, keď napríklad budete hrať s Gothovcami a budete mať zimu, zapnete dalšiu rodinku a budete už na lete, vždy vám to zostane tak ako to je. Čiže keď po dlhej dobe nehrania s gothovcami ich zapnete tak bude tam zima.
    *Bazény nielenže budú reflektívne, budú sa dať stavať do oblúkov, budú šmýkalky, steny budete môcť natrieť na ako chcete a simovia doň budú skákať aj z bokov, ale budú na nom už aj vlny pri narušení.
    *Pribudne aj nový ašpiračný predmet
    *Jedlo, ktoré práve nechcete sprobovať si môžete dať do chladničky, a tým pádom vám vydrží dlhšie. Ale ak ho tam budete mať príliš dlho, aj tak sa pokazí.
    *Tučniak sa samozrejem nebude dať chytiť a osvojiť, ale iba chytiť a pohladkať po hlave. A bude sa snažiť rozprávať so snehuliakmi ktorých postavíme.
    *V hre môže byť zasnežený každý objekt !
    *Rastlinná žena môže otehotnieť dvoma spôsobmi. Normálnym oplodnením v posteli, alebo fúkaním púpavy. Velký úsmev
    *Jazierka s rybami budú zamrzať iba pri silnej zime, ale bazény nie, pretože sú vraj vyhrievané [zdroj: http://thesims2.ea.com/community/chat_02_15_07.php ]
Návrat nahoru Goto down
Mitkey
Admin
Admin
Mitkey


Poeet p?íspivku : 92
Registration date : 27. 01. 07

The Sims 2 Seasons Empty
PříspěvekPředmět: Re: The Sims 2 Seasons   The Sims 2 Seasons Icon_minitimeSun Feb 18, 2007 4:43 pm

Shtinky - ty informace nemají chybu...
Obzvlášť mě pobavila ta rostlinná žena Velký úsmev
Návrat nahoru Goto down
http://www.royal-sims.com/
Shtinky
Aktivista
Shtinky


Poeet p?íspivku : 214
Age : 39
Localisation : Slovakia
Registration date : 28. 01. 07

The Sims 2 Seasons Empty
PříspěvekPředmět: Re: The Sims 2 Seasons   The Sims 2 Seasons Icon_minitimeSun Feb 18, 2007 5:17 pm

Mitkey napsal:
Shtinky - ty informace nemají chybu...
Obzvlášť mě pobavila ta rostlinná žena Velký úsmev
Velký úsmev To pobavilo aj mna. Dúfam že som sa dade v preklade nesekol. Velký úsmev Inak na predošlej strane je toho viac. úsmev
Návrat nahoru Goto down
Peťka
Známa tvár
Peťka


Poeet p?íspivku : 75
Age : 30
Registration date : 17. 02. 07

The Sims 2 Seasons Empty
PříspěvekPředmět: Re: The Sims 2 Seasons   The Sims 2 Seasons Icon_minitimeSun Feb 18, 2007 6:06 pm

Hmm podle 88% bude že otěhotní tím foukáním chmýří Velký úsmev to je pak nekontrolovatelný Velký úsmev chichňanie
Návrat nahoru Goto down
Lizzie:)
Známa tvár
Lizzie:)


Poeet p?íspivku : 22
Registration date : 28. 01. 07

The Sims 2 Seasons Empty
PříspěvekPředmět: Re: The Sims 2 Seasons   The Sims 2 Seasons Icon_minitimeSun Feb 18, 2007 7:43 pm

Na tu rostlinnou zenu se tesim hned si jednu postavim! to ja nie!
Návrat nahoru Goto down
Peťka
Známa tvár
Peťka


Poeet p?íspivku : 75
Age : 30
Registration date : 17. 02. 07

The Sims 2 Seasons Empty
PříspěvekPředmět: Re: The Sims 2 Seasons   The Sims 2 Seasons Icon_minitimeSun Feb 18, 2007 7:47 pm

A rostlinej chlap by nebyl??
Návrat nahoru Goto down
Shtinky
Aktivista
Shtinky


Poeet p?íspivku : 214
Age : 39
Localisation : Slovakia
Registration date : 28. 01. 07

The Sims 2 Seasons Empty
PříspěvekPředmět: Re: The Sims 2 Seasons   The Sims 2 Seasons Icon_minitimeSun Feb 18, 2007 7:58 pm

Jasné že aj rastlinný chlap! Velký úsmev Skôr by som to nazval Rastlinný ludia. Asi si ich aj ja poriadim. srdce
Návrat nahoru Goto down
Peťka
Známa tvár
Peťka


Poeet p?íspivku : 75
Age : 30
Registration date : 17. 02. 07

The Sims 2 Seasons Empty
PříspěvekPředmět: Re: The Sims 2 Seasons   The Sims 2 Seasons Icon_minitimeSun Feb 18, 2007 9:12 pm

Ten taky otěhotní?? Velký úsmev páč by to bylo nespravedlivý že jo ona fouká chmýří a dítě a on nic Velký úsmev
Návrat nahoru Goto down
Samuel
Admin
Admin
Samuel


Poeet p?íspivku : 186
Age : 33
Localisation : Malacky
Registration date : 27. 01. 07

The Sims 2 Seasons Empty
PříspěvekPředmět: Re: The Sims 2 Seasons   The Sims 2 Seasons Icon_minitimeSun Feb 18, 2007 9:26 pm

Peťko na tom neco bude Velký úsmev
Návrat nahoru Goto down
http://www.royal-sims.com/
Sponsored content





The Sims 2 Seasons Empty
PříspěvekPředmět: Re: The Sims 2 Seasons   The Sims 2 Seasons Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
The Sims 2 Seasons
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Diskuse o www.royal-sims.com

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Royal-sims :: Vaša tvorba :: Diskusie o The Sims 2 a datadiskoch-
Přejdi na: